Наукова бібліотека Хортицької національної академії

Наукова бібліотека Хортицької національної академії відігріє важливу роль у професійному розвитку студентської молоді. Бібліотека бере на себе важливу функцію: допомога студентам, науково-педагогічним працівникам у формуванні творчої, соціально активної, компетентної особистості.

Бібліографічна база складає більш як 20000 примірників наукової та художньої літератури. Студенти мають вільний доступ до підручників, необхідних для навчання та розвитку, з логопедії, ерготерапії, фізичної реабілітації, соціальної педагогіки, психології, початкової освіти, дизайну, образотворчого мистецтва, перукарського мистецтва, косметології, туризму, менеджменту, ландшафтного дизайну, садово-паркового господарства та гуманітарних наук.

Щороку наукова бібліотека Хортицької національної академії поповнюється сучасною, оновленою літературою. Крім цього, відбувається постійне оновлення електронної бази. Для естетичного розвитку та продуктивного використання вільного часу студентам пропонується великий архів художньої та розважальної літератури. До того ж у читальній залі бібліотеки функціонує зона Wi-Fi, є вільний доступ до мережі-Інтернет, можливість використання проектора для проведення відкритих лекційних, семінарських та практичних занять.

Фондом бібліотеки користується більше 1000 читачів – студентів, викладачів, співробітників. Протягом навчального року у читальній залі наукової бібліотеки постійно проводяться культурно-розважальні заходи, круглі столи, заняття, присвячені державним святам України, подіям АТО, виховній освіті молодого покоління. Отже, наша наукова бібліотека радо вітає вас і запрошує до стін Хортицької національної академії для отримання знань, умінь на навичок майбутнього професіонала своєї справи.

Перелік посилань на сайти бібліотек щодо ознайомлення з науковою літературою

Репозитарій Хортицької національної академії

Інституційний репозитарій Хортицької національної академії (далі – Репозитарій) – електронний архів, що накопичує, систематизує, зберігає та забезпечує довготривалий відкритий доступ до електронних публікацій та електронних версій документів (творів) наукового та навчально-методичного призначення, авторами яких є співробітники (зокрема сумісники), аспіранти, докторанти, студенти комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради та інші особи відповідно до Положення про Інституційний Репозитарій Хортицької національної академії.

Завдання Репозитарію:

• забезпечити накопичення, систематизацію, довготривале централізоване зберігання електронних версій творів наукового, освітнього та методичного призначення, створених спільнотами університету
• сприяти зростанню популярності університету та збільшенню цитованості наукових публікацій співробітників Хортицької національної академії шляхом представлення його інтелектуальних продуктів у відкритому доступі у глобальній мережі
• створити надійну і доступну систему обліку публікацій наукових робіт інститутів, факультетів та інших структурних підрозділів університету

Архів представлений розділами та колекціями, тематичний склад яких визначається спільнотами Хортицької національної академії відповідно до наукового та освітнього процесів університету. До Репозитарію можуть бути занесені академічні тексти, а саме: дисертації, кваліфікаційні випускні роботи, наукові видання, звіти у сфері наукової та науково-технічної діяльності, депоновані наукові роботи, підручники, навчальні посібники, інші матеріали наукового та освітнього характеру (далі – твори), які є завершеними творами не тимчасового призначення. В обов’язковому порядку у Репозитарії розміщуються матеріали, рекомендовані до видання Вченою радою Академії, а також твори, видані при повному або частковому фінансуванні Хортицької національної академії.

Консультанти:

Галієва Ольга Михайлівна

методист науково-методичного відділу Хортицької національної академії

galieva@khnnra.edu.ua

+38(061) 283-20-01

Кудінова Маргарита Сергіївна

методист науково-методичного відділу Хортицької національної академії

margaritakudinova@khnnra.edu.ua

+38(061) 283-20-01

Сташук Ольга Олександрівна

методист науково-методичного відділу Хортицької національної академії

stashuk@khnnra.edu.ua

+38(061) 283-20-01

Контактна інформація

69017, м. Запоріжжя, вулиця Наукового містечка, 59

+38(061) 283-20-01

Ми у соціальному просторі

Слідкуйте за нами через соціальні мережі та будьте в курсі останніх новин:

Авторські права

У разі використання матеріалів із сайту посилання на ресурс обов’язкове!

© 2023 Комунальний заклад вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради. Усi права захищенi.
При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Design & Develop with khnnra