• Запрошуємо вас та ваших колег на вебінари Clarivate українською

  • Back
22.08.2023 by 

Запрошуємо вас та ваших колег на вебінари Clarivate українською. В Zoom, безкоштовні, реєстрація вже відкрита, сертифікат учасника, тим хто прослухав більше 90% основного часу вебінару.
Вебінари проводить консультатнт Clarivate PhD  Ірина Тихонкова

24 серпня 2023 (четвер)
Тема: Наука України крізь призму Web of Science


Тези:  В день Незалежності України подивимося на здобутки українських науковців на платформах Web of Science та InCites. Які теми, розробки установи, науковці визнані у світі. Які міжнародні співпраці більш ефективні за абсолютними та нормалізованими показниками. Публікації в яких видання приносять більше результатів. Що можемо та маємо зробити для нашої науки. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.


Час 10:15–11:15
Реєстрація:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Iv002c7pQueITNhW_FZMCw

31 серпня 2023 (четвер)

Тема: Оновлені можливості Web of Science

Тези: На вебінарі про базові можливості Web of Science Core Collection. Створення аккаунту, оператори пошуку, ключові слова, результати пошуку та їх уточнення, збереження. Теми, журнали, партнери, гранти. Базові метрики: цитування індекс Гірша, імпакт фактор, Journal Citation Indicator, квартиль. Та нові функції, що появилися в 2023 році. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:15
Реєстрація:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_nU5eLfG1Rq6MkH7g1zI-tg

 

Будемо раді зустрічі на вебінарі.

Category: Web of Science - Tags: | - Comments: Коментарі Вимкнено до Запрошуємо вас та ваших колег на вебінари Clarivate українською